Udemy Become a Game Designer: The Complete Master Series – آموزش کامل طراحی بازی های کامپیوتری

  بازدید

  Udemy Become a Game Designer: The Complete Master Series – آموزش کامل طراحی بازی های کامپیوتری   براي بيش‌تر مردم، تجربه بازي‌هاي كامپيوتري با خريد چند بازي از فروشگاه‌هاي كامپيوتري شروع مي‌شود و با جاگرفتن آن بازي‌ها در كمد اتاق‌شان به پايان مي‌رسد. فقط عده كمي هستند كه تشخيص مي‌دهند ساخت يك بازي به پيچيدگي […]

  Udemy Become a Game Designer: The Complete Master Series – آموزش کامل طراحی بازی های کامپیوتری

   

  براي بيش‌تر مردم، تجربه بازي‌هاي كامپيوتري با خريد چند بازي از فروشگاه‌هاي كامپيوتري شروع مي‌شود و با جاگرفتن آن بازي‌ها در كمد اتاق‌شان به پايان مي‌رسد. فقط عده كمي هستند كه تشخيص مي‌دهند ساخت يك بازي به پيچيدگي ساخت يك فيلم پرهزينه هاليوودي است.
  ماه‌ها برنامه‌ريزي و آماده‌سازي، نوشتن داستن بازي، شخصيت پردازي، استفاده از فناوري‌هاي پيشرفته و قدرت بالاي كامپيوتري از جمله عوامل مهم براي ساخت يك بازي است.
  طراح بازی ویدئویی کسی است که طراحی کلی گیم‌پلی، محیط عمومی بازی، شخصیت‌ها و داستان آن را برعهده دارد. بسیاری از طراحان بازی کار خود را در انجام فعالیت‌هایشان به صورت آزمایشی پیگیری می‌کنند و پس از آزمون و خطاهای فراوان بخش به بخش، هر بخش از طراحی بازی را تکمیل و تأیید می‌کنند.
  برای ساخت یک بازی ابتدا به نرم افزارهای طراحی گرافیکی دوبعدی و سه بعدی مانند فتوشاپ و مایا نیاز است. سپس یک موتور ساخت بازی مانند یونیتی برای طراحی گیم پلی لازم است.
  در دوره آموزشی Udemy Become a Game Designer: The Complete Master Series با نرم افزارهای Unity, Maya, 3DSmax, Mudbox, C#, Photoshop شروع به طراحی کامل بازی های کامپیوتری می کنیم.

  سرفصل های دوره آموزشی Udemy Become a Game Designer The Complete Master Series:
  – بخش 1: مقدمه
  – بخش 2: V1 | آموزش اصول اولیه
  – بخش 3: V2 | مقدمه ای بر برنامه نویسی در #C
  – بخش 4: V3 | تسلط بر اصول
  – بخش 5: V4 | ساخت اولین مرحله

   

   

   

  دانلود از سایت زیبا پی سی دانلود

   رمز فایل های سایت :www.skoobe.ir 

  برنامه برای ویرایش
  تصاویر