طرح ها و الگو های بازی از بازی مختلف سری 1

  بازدید

  طرح ها و الگو های بازی از بازی مختلف سری 1 این بخش اختصاص پیدا می کنه به قوت و قدرت بخشیدن به قوه تخیل و هنری شما که چگونه بادین بازی های دیپران بتونید بازی زیبایی را طراحی کنید و مخاطب های خود را به خود جلب کنید بی شک هرکسی بتواند مخاطب های […]

  طرح ها و الگو های بازی از بازی مختلف سری 1

  این بخش اختصاص پیدا می کنه به قوت و قدرت بخشیدن به قوه تخیل و هنری شما که چگونه بادین بازی های دیپران بتونید بازی زیبایی را طراحی کنید و مخاطب های خود را به خود جلب کنید بی شک هرکسی بتواند مخاطب های خویش را جلب کند آدم موفق و ثروت منتد خواهد انشا الله شما از این آموزش استفاده احسن را ببرید

  بازی شماره 1 :Criminal Legacy

  Criminal Legacy

  Criminal Legacy به فارسی میراث جنایی یکی از برترین بازی های آندروید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Green Inc برای سیستم عامل آندروید ساخته و عرضه شده است.

  در این بازی فوق العاده شما به عنوان یک مامور ویژه FBI به نبرد با مافیا ها و باند های تروریستی می پردازید در این راه شما تنها نیستید بلکه چندید همکار وفا دار دارید ! 100 ها سلاح مختلف برای آغاز نبرد وجود دارد که بازی را کمی جذاب تر می کند.

  با افراد شرور مبارزه کنید و آنها را سرنگون کنید ، در بازی بیش از 10 گروه و باند خلافکار آمریکایی وجود دارد که در هر مرحله با یکی از آنها اشنا خواهید شد.

  برخی از ویژگی های Criminal Legacy :

  • امکان ساخت شخصیت مورد علاقه خود
  • بیش از 10 باند جنایتکار مختلف
  • بیش از 10 ماموریت و 100 مرحله
  • بیش از 100 سلاح اعم از گرم و سرد
  • تشکیل یک گروه با سایر همکاران
  • بیش از 20 شخصت مختلف اعم از مرد و زن
  • گرافیک جذاب و صداگذاری منحصر بفرد

  بازی Criminal Legacy با 5 میلیون دانلود تبدیل به یکی از برترین بازی های اکشن شده است و توانسته امتیاز 4.2 را از بیش از 100 هزار کاربر در مارکت آندروید (Google Play) دریافت نماید ، اگر فکر می کنید می توانید در این بازی ایفا نقش یک پلیس وظیفه شناس را بکنید درنگ نکنید و نسخه جدید انرا در ادامه مطلب دریافت نمایید.

   

  مهم در واقع این بازی به دلیل بعضی از مشکلات لغو انتشار گردید 

  خوب همون طور که گفته بودم باید درس بگیریم 

  موضوع بازی چیست : جنایی آدم کشی (بسیار جذاب برای عموم مردم )

  شخصیت بازی : فردی از پلیس اف بی ای برای مبارزه با خلاف کار ها (هرچند اف بی ای دستگاه کثیف و منفوری است اما شخصی که با جنایت کارا ها مبارزه می کند یک قهرمان است و بی شک مورد علاقه )

  نحوه طی شدن بازی : شخصیت بازی باید یار گیری  کرده و با لباس و تقویت قوای آنها وارد جنگ شود (هم جای پیشرفت داره یعنی جلوی محدود بودن رو گرفته هم جای تنوع زیرا شخصیت های مختلفی می بیند و بازی کن از یک نواخت بودن آن خسته نمی شود )

  مزیت های مهم در بازی :

  1- شخصیت قهرمان را شما می سازید

  2- شخصیت های مختلف چه دشمن چه دوست  با لباس های مختلف و حالات جنگ مختلف

  3- گرافیک دوبعدی زیبا هر چند به واقعین نزدیک و لی کارتونی و انایم مانند است

  4 – طول داستان تمامیی نداشته و هر مدت یک بار آپدیت  می شود

  5 – بازی کردن بصورت گروهی دل پذیر زیرا شما در صورت شکست هیچ چیز از دست نمی دهید

   

  مشکلات :

  1 – استفاده از پوشش بد برای زنان هرچند جاذبه شهوانی دارد اما باعث می شود بازیکن تنوع طلب و به دنبال شخصیت های چنینی باشد و زمانی که در بازی شما تامیین نشود به سراغ بازی دیگری می رود

  2 – هزینه ودریافت آن به صورت مکرر و اجباری . روند بازی بطوری است که بازیکن مجبور به خرید می شود ودر صورتی که پول نداشته باشد بازی را ترک می کند و این مشکل است زیرا با دیدن بازیکن می توان مبلغب در امد داشت

   

  دانلود فایل های بازی :

  نباید از ما توقع هک بازی از دور خارج شده وآنلاین را داشته باشید ولی هرچند برای روجوع فایل های

  دانلود

   رمز فایل های سایت :www.skoobe.ir 

  برنامه برای ویرایش
  تصاویر