دانلود Udemy The Complete Unity 5 Guide: Unity Game Development Made Easy – آموزش ساخت آسان بازی با یونیتی 5

  بازدید

  دانلود Udemy The Complete Unity 5 Guide: Unity Game Development Made Easy – آموزش ساخت آسان بازی با یونیتی 5 یونیتی (Unity) جزو چهار موتور بازی ساز بزرگ می باشد. ساخت بازی با این موتور بازی ساز بسیار ساده است و بیشتر کار در محیط ویژوال انجام می شود، یعنی حدود ۸۰ درصد کار بدون […]

  دانلود Udemy The Complete Unity 5 Guide: Unity Game Development Made Easy – آموزش ساخت آسان بازی با یونیتی 5

  یونیتی (Unity) جزو چهار موتور بازی ساز بزرگ می باشد. ساخت بازی با این موتور بازی ساز بسیار ساده است و بیشتر کار در محیط ویژوال انجام می شود، یعنی حدود ۸۰ درصد کار بدون کدنویسی انجام می شود و تنها حدود ۲۰ درصد کار کدنویسی است، که این موضوع باعث جذب بسیاری از کاربران علاقه مند به بازی سازی شده است که علم زیادی در برنامه نویسی ندارند.
  نرم افزار Unity امکان ساخت و کار با محیط های سه بعدی را فراهم می کند. این نرم افزار در ساخت بازی های سه بعدی و محیط های 3D که با کاربر به صورت همزمان ارتباط برقرار می کند کاربرد دارد. می توان گفت این نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای طراحی و ساخت بازی های سه بعدی برای کامپیوتر و کنسول ها با محیط کاربری ساده می باشد.
  در دوره های آموزشی Udemy The Complete Unity 5 Guide: Unity Game Development Made Easy شما با قابلیت های اساسی و کلیدی نرم افزار Unity 5 آشنا می شوید.

  سرفصل های دوره آموزشی Udemy The Complete Unity 5 Guide: Unity Game Development Made Easy:
  بخش 1: مقدمه
  بخش 2: طراحی بازی
  بخش 3: شروع
  بخش 4: مقدمه ای بر زبان برنامه نویسی #C
  بخش 5: توسعه بازی های 3D و 2D در یونیتی

  Udemy The Complete Unity 5 Guide: Unity Game Development Made Easy Screenshot 1 Udemy The Complete Unity 5 Guide: Unity Game Development Made Easy Screenshot 2
  برنامه برای ویرایش
  تصاویر