آموزش نقاشی و طراحی موجودات اقیانوس بر روی کاغذ

  بازدید

  Learn_to_Draw_Sea_Creatures آموزش نقاشی و طراحی  موجودات اقیانوس  بر روی کاغذ این کتاب شیوه آموزش طراحی موجودات آبی بر روی کاغذ را می دهد از آنجا که محوریت بعضی از باضی های کودان حیوانات دریایی هستند از قبیل دلفین و فک دریایی و .. این کتاب می تواند شما را برای طراحی این موجودات یاری دهد […]

  دسته بندی : آموزشی طراحی کتاب

  Learn_to_Draw_Sea_Creatures

  آموزش نقاشی و طراحی  موجودات اقیانوس  بر روی کاغذ

  آموزش نقاشی موجودات اقیانوس

  آموزش نقاشی موجودات اقیانوس

  این کتاب شیوه آموزش طراحی موجودات آبی بر روی کاغذ را می دهد از آنجا که محوریت بعضی از باضی های کودان حیوانات دریایی هستند از قبیل دلفین و فک دریایی و ..

  این کتاب می تواند شما را برای طراحی این موجودات یاری دهد

  در زیر مجموعه ای از تصاویر این کتاب  را مشاهده می کنید :

  10,000 ریال – خرید

  هنرمندان جوان مشتاق در همه جا خواهد به انتخاب حیوانات اقیانوس کشیده شده موجود در یادگیری به منظور جلب موجودات دریایی، که شامل انواع مختلفی از ساکنان اقیانوس محبوب، مانند نهنگ بلوگا، نهنگ کوچک دریایی، دلفین، شیر دریایی، نهنگ قاتل، و بسیاری دیگر. این کتاب باز می شود با توضیحات مختصر برای شروع کار، ابزار و مواد مورد نیاز، و برخی از تمرینات طراحی نمونه به گرم کردن. هنرمندان در آموزش جوان خواهد آموخت که به منظور جلب حیوانات اقیانوس مورد علاقه خود را با پیروی از دستورالعمل های گام به گام در این کتاب به زیبایی نشان. هر درس با یک شکل اولیه آغاز می شود، مانند یک مربع، دایره، و یا یک بیضی، و پیشرفت را به یک قطعه رنگ به پایان رسید از آثار هنری، ساخت آن آسان برای کودکان به دنبال همراه. در طول راه، درگیر متن فراهم می کند حقایق سرگرم کننده و جالب در مورد هر یک از حیوانات، اجازه می دهد برای یک تجربه طراحی به خوبی گرد آموزشی است. یادگیری به منظور جلب موجودات دریایی راه مناسب برای کودکان به کشف بیشتر در مورد حیوانات اقیانوس های مورد علاقه خود، و همچنین بیان استعداد هنری خود است.

  Young aspiring artists everywhere will be drawn to the selection of ocean animals included in Learn to Draw Sea Creatures, which includes a variety of popular ocean dwellers, such as the beluga whale, manatee, dolphin, sea lion, orca, and many more. This book opens with brief information for getting started, the tools and materials needed, and some sample drawing exercises to warm up. Young artists-in-training will learn to draw their favorite ocean animals by following the step-by-step instructions in this beautifully illustrated book. Each lesson begins with a basic shape, such as a square, a circle, or an oval, and progresses to a finished colored piece of artwork, making it easy for children to follow along. Along the way, engaging text provides fun and interesting facts about each animal, allowing for an educational, well-rounded drawing experience. Learn to Draw Sea Creatures is the perfect way for children to discover more about their favorite ocean animals, as well as express their artistic side.

  برنامه برای ویرایش
  تصاویر